Kameny pomůžou… Nádech…

Přemýšleli jsme, jak můžeme našim zákazníkům pomoci. Co můžeme udělat pro lidi v první linii a jak alespoň trošku potěšit všechny lidi. Roušek jsme doma několik ušili, ale nebylo to ono. Chtěli jsme něco, co by bylo z našeho oboru, podpořilo zdraví a psychiku a vykouzlilo úsměv na rtu. Tak vznikla kolekce Nádech

 

banner na web

 

Je to kolekce sestavená speciálně pro dnešní náročnou dobu tak, aby podpořila zdraví a psychiku. Použili jsme nejúčinnější léčivý krystal na světě, Křišťál, dále pak Růženín, kámen lásky, Fluorit, velkého bojovníka za duševní pohodu a Turmalín, posilovač energie.

               kissclipart-3drose-funny-worlds-greatest-seamstress-ii-occupat-bf26ce874ef48629                                        kissclipart-shop-assistant-clipart-clip-art-63a274a4d037ab17                                             kissclipart-frases-estudiantes-medicina-clipart-physician-medi-aef0956336c82fc5

A protože si nesmírně vážíme lidí, kteří jsou nasazeni do první linie, rozhodli jsme se dát vám za každý objednaný kus druhý zdarma, právě pro tyto hrdiny dnešních dní. Komu jej darujete je na vás. Třeba to bude vaše oblíbená paní prodavačka nebo sestřička v nemocnici, kdo ví… Věříme, že se dostane do správných rukou. A nám zase uděláte radost, pokud nám pošlete fotku, jak vám, a třeba i obdarovanému, náramek sluší.

 

     samolepka-na-auto-kluk-hasic-02_1                                                    kissclipart-policeman-icon-crime-investigation-icon-61862058e8b8ba82                                                            kissclipart-firefighter-7f270d2ae8882f0e  

 

Křišťál

Průsvitný, bezbarvý krystal křemene, jehož řecký název je kristalus a znamená čirý. Pomáhá všem ostatním kamenům vyniknout a krásně je doplňuje. Je přiřazen Slunci a Měsíci, elementu ohně a vody. Působí na korunní čakru a ostatní čistí.

Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost, projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru, harmonizuje a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle. Zajišťuje klidný spánek, odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny.

V dávných dobách věřili, že působí na všechny neduhy, zejména však ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy, zubů a migréně, tlumí horečku. Říká se, že má blahodárný účinek na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky. 

 

eKrasy náramky kolekce Nádech (3) 

 

Růženín

Je to růžová odrůda křemene, přiřazen planetě Venuši a náleží elementu vody. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční.

Je to kámen lásky, který pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, podněcuje citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému, podporuje fantazii, inspiraci a tvořivost, trpělivost, dává sílu k odpuštění, léčí duševní jizvy, učí sebeúctě a sebelásce. Pomáhá zvládnout úzkost a neurotické potíže, odstraňuje apatii, strach, zlost, nelibost a pocity viny. Starým lidem dodává životní energii a také pomáhá zdolat krizi středního věku. Je velmi vhodný pro děti.

V dávných dobách lidé věřili, že podporuje léčbu ledvin, srdce, jater, plic, mužských pohlavních orgánů a má vliv na mužskou plodnost.

Traduje se také, že ovlivňuje důležitá centra vegetativního nervového systému, odvodňuje a odvádí z těla škodliviny, doporučuje se při rekonvalescenci. Růženín uklidňuje a posiluje srdeční činnost, pomáhá při psychosomatických potížích, střevních problémech, léčí infekty močových cest, čelní dutiny a nos. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

 

eKrasy náramek Rosita (1)        eKrasy náramek Krista

 

Fluorit

Existuje několik barev a odstínů, Fluorit může být čirý, žlutý, zelený, fialový či modrý průhledný, projektivní, multi-dimenzionální krystal, který posiluje účinky jiných kamenů vylaďuje a čistí čakry.

Je to kámen sebedůvěry, mentální síly, duševní ochrany, pomocník v boji proti depresi. Potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Stejně jako křišťál funguje proti škodlivým vlivům elektromagnetického záření. Potlačuje strach z budoucnosti.

V dávných dobách lidé věřili, že odbourává toxické látky, snižuje cholesterol, působí na játra. Podporuje léčbu zubů, kostí a poruchy kostní dřeně. Účinně působí na oční, nosní, ušní a krční potíže. Likviduje viry, pomáhá tělu zbavit se infekce včetně rýmy a nachlazení, regeneruje kůži a sliznice, odstraňuje vrásky, přispívá k hojení vředů a ran a pomáhá obnovovat sexuální rozkoš.  

 eKrasy náramek Fluorita (2)

 

Turmalín

Turmalín v našem případě černý kámen, existuje však více barev, například zelený, růžový, modrý či melounový. Černá varianta turmalínu je receptivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu země. Propojuje, čistí a harmonizuje čakry.

Je to jedinečný kámen, který vždy působí ve prospěch toho, kdo jej nosí. Ze všech černých kamenů má největší ochrannou, očistnou a léčebnou sílu. Ochraňuje před kosmickým a pozemským zářením, patogenními zónami, spodními proudy, lidskou záští a zlobou. Spolu s růženínem a křišťálem je vhodným kamenem do ložnice, kde čistí celý prostor. Odstraňuje stres, přináší pozitivní myšlení, podporuje kreativitu. Podporuje koncentraci odstraňuje bloky z aury, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi. Traduje se, že pomáhá při dyslexii.  

V dávných dobách lidé věřili, že posiluje imunitu, chrání před virovými onemocněními, potlačuje bolesti, posiluje nervový systém, chrání svaly a šlachy. Působí jako antiseptikum, čistí organismus od splodin a jedů, reguluje látkovou výměnu, příznivě ovlivňuje lymfatický systém, vylučování žluči a ledviny. Používá se při dlouhodobé rekonvalescenci po operacích. Říká se, že tělu pomáhá zvládnout nevolnosti, závratě, chřipku, neplodnost a sexuální potíže, cukrovku, kapavku, chudokrevnost, záněty spojivek, upravuje srdeční činnost. Jako talisman údajně příznivě působí na srdce a páteř, usnadňuje porod.  

eKrasy náramek Turbomalínek (2) 

 

Nechť vám naše náramky přinášejí radost, lásku a duševní pohodu.

 

To vám ze srdce přeje tým eKrasy

 

 

 

Zpět do obchodu