Neohodnoceno

eKrasy náramek Optimistka

Morganit je elegantní kámen, který nás baví svou barevností. Má pozitivní vliv na partnerské vztahy, podporuje tvořivost a energii lásky.

 

Každá ručka ozdobená náramkem Optimistka získá něžný a okouzlující vzhled.

Skladem (4 ks)
630 Kč
Kategorie: Jarní kolekce
Pro: dámy
Barva: Různobarevná
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Morganit
Čakra: Čtvrtá
Znamení: Býk, Váhy
Velikost kamene: 6 mm

Součástí náramku je i originální stříbrný korálek. Tento náramek vám pošleme v elegantní dárkové krabičce omotané mašličkou a s věnovací kartičkou. 

 

Říká se, že Morganit pozitivně působí na srdce. Pokud je barva morganitu spíš fialovo-růžová, pak harmonizuje čelní čakru, používá se ke stimulování mysli a porozumění vzpomínkám. Broskvová barva představuje hluboký duchovní aspekt božské lásky a harmonizací sakrální čakry podporuje energii Kundalini, čímž může stimulovat sexuální pocity a zlepšit tak vztahy mezi partnery. Ovlivněním čakry solar plexu podporuje nejen tvořivost, ale také ženskou energii lásky a je tak vhodný pro nezapomenutelnou zkušenost lásky. Ženám pomáhá uvědomit si svou nezávislost na mužích při současném pocitu harmonie s mužskou energií. Morganit je vhodným kamenem pro partnery, zvyšuje pocit sounáležitosti, lásku a vzájemné pochopení.

 

tlačítko popis kamenů