Neohodnoceno

eKrasy náramek Smíšek

Náramek s jedinečným složením kamenů citrín, malachyt, křišťál, avanturín, ametyst, korál, lapis lazuli a angelit se na vás bude každý den z vaší ručky smát.

 

Je veselý, hravý a září všemi barvami. Pozitivním působením jednotlivých kamenů vám pomůže k dobré náladě, veselé mysli a má mnoho léčivých účinků.

Skladem (> 5 ks)
530 Kč
Kategorie: Jarní kolekce
Pro: dámy
Barva: Různobarevná
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Achát, Ametyst, Citrín, Korál, Křišťál, Lapis Lazuli, Malachit
Čakra: dle barvy
Znamení: dle barvy
Velikost kamene: 6 mm

Součástí náramku je i originální stříbrný korálek. Tento náramek vám pošleme v elegantní dárkové krabičce omotané mašličkou a s věnovací kartičkou, kterou můžete použít jako dárek.

 

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Ametyst je mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.

Korál jsou organické schránky mořských živočichů. Jeho schopností je zvyšovat energii a životní sílu, povzbuzovat, hřát a oživovat. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Posiluje srdce. V dávných dobách se věřilo, že napomáhá při nemocech kostí a zubů.


Achát pruhovaný červený se v přírodě vyskytuje v mnoha barevných variacích. Již ve staré Římě a Řecku se z něj vyřezávaly pečetě. Chránil před jedy a životními pohromami. Pomáhá překonávat negativní pocity. Odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje v člověku pocit bezpečí a jistoty, posiluje upřímnou lásku, dodává
odvahu nevzdávat se a zmírňuje citová zklamání. VHODNÝ OCHRANNÝ KÁMEN PRO MALÉ DĚTI!

Citrín přináší štěstí každému, kdo ho vlastní. Negativní emoce v jeho přítomnosti nemají místo, získáváme díky němu příliv nové energie. Jako talisman svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Urovnává vztahy a dlouholeté spory v rodině.

Lapis lazuli je povznášející duchovní kámen, který je výborný pro meditace, přináší klid, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Jako talisman je ochranným kamenem, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Udržuje v rovnováze 5. čakru a otevírá 6. čakru. Přináší soucit, poctivost a čestnost. V dávných dobách věřili, že odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

V dávných dobách věřili, že Malachit ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Neutralizuje radioaktivní záření a elektromagnetické znečištění. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Byl vždy považován za ženský kámen. Říká se, že pomáhá napravit traumata spojená se sexem v minulých životech, pomáhá při dyslexii, zvyšuje intuici.

Angelit navozuje naladěnou mysl svého majitele a zvyšuje jeho vnímavost. Díky němu budete soucitnější a chápavější – zejména k situacím, které už nelze změnit. Zmírňuje bolest a nesoulad. Otevírá cestu k duchovní inspiraci s pochopením a soucitem. Podporuje proces znovuzrození.

 

tlačítko popis kamenů