eKrasy svícen Růženín

Svícen ze surového růženínu, ve kterém je otvor pro čajovou svíčku. Plamen svíčky mírně prosvětluje a vytváří tak nádhernou atmosféru. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní kámen, je každý svícen neopakovatelný originál. Váš svícen se tedy může odstínem či tvarem mírně lišit od vyobrazení.

 

Skladem (3 ks)
310 Kč
Kategorie: Kamenné svícny

Svícen ze surového neleštěného růženínu s otvorem pro čajovou svíčku. Váha svícnu je okolo 1kg. Spodní strana je opatřena silikonovými podložkami. 

Svíčka není součástí balení.

 

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení