Neohodnoceno

eKrasy náramek Krása pro maminky

Malým dětem jejich maminka často připadá jako princezna. Je pro ně nejkrásnější vílou ze všech pohádek. A pro mnohé bude maminka tím nejúžasnějším člověkem na světě už napořád. Dejte jí to najevo. Náramek Krása pro maminky je vyroben z růženínu, křišťálu a měsíčního kamene a je doplněn originálním stříbrným korálkem eKrasy. 

Růženín je kamenem lásky a srdce. Symbolizuje krásu a uzdravování. Jeho vyzařování pomáhá obnovit ztracenou sebedůvěru.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením.

Měsíční kámen symbolizuje tradiční ženské pozitivní principy. Probouzí laskavost, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled

 

Skladem (4 ks)
460 Kč
Kategorie: Kolekce pro maminky
Pro: dámy
Barva: Bílá, Průhledná, Růžová, Mléčná
Kámen: Křišťál, Měsíční kámen, Růženín
Čakra: Druhá, Sedmá
Znamení: Býk, Rak, Lev, Váhy, Ryby
Velikost kamene: 6 mm

Růženín je symbolem lásky, krásy a dle tradic i uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Říká se, že dodává životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Měsíční kámen je dnes jedním z nejcennějších drahokamů, a to díky unikátnímu vzhledu, který lze asi nejlépe popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Od nejstarších dob je vhodný pro cestovatele. Nejúčinnější je především v obdobích úplňku a každý cestovatel by měl mít jeden měsíční kámen stále při sobě. Ocení jej také všechny ženy, jejichž je mocným ochráncem. V lidových tradicích chrání průběh těhotenství a uklidňuje porod. Ulevuje od bolestí a mírní návaly ranní nevolnosti. Ženy i muže zjemňuje a zbavuje je necitelnosti a hrubosti. Tento kámen je synteticky vyroben.

 

tlačítko popis kamenů