Neohodnoceno

eKrasy náramek Krása pro maminky

Malým dětem jejich maminka často připadá jako princezna. Je pro ně nejkrásnější vílou ze všech pohádek. A pro mnohé bude maminka tím nejúžasnějším člověkem na světě už napořád. Dejte jí to najevo. Náramek Krása pro maminky je vyroben z růženínu a křišťálu se stříbrnými komponenty a přívěskem eKrasy. 

Růženín je kamenem lásky a srdce. Symbolizuje krásu a uzdravování. Jeho vyzařování pomáhá obnovit ztracenou sebedůvěru.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením.

 

Skladem (> 5 ks)
460 Kč
Kategorie: Kolekce pro maminky
Pro: dámy
Barva: Bílá, Průhledná, Růžová
Kámen: Růženín
Čakra: Sedmá
Znamení: Býk, Rak, Lev, Váhy
Velikost kamene: 6 mm

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy.