eKrasy kyvadlo Křišťál

Drahé kameny přinášejí svému majiteli energii a své léčivé schopnosti. Pro tento přísun energie můžete využít i kyvadla. Kameny, ze kterých jsou vyrobena jsou nejčastěji vybroušeny do tvaru jehlanu nebo kužele. Používají se při věštění a léčitelství, ale můžete je použít jako dekoraci či módní doplněk.

Skladem
190 Kč
Kategorie: Kyvadla

Kyvadlo ve tvaru jehlanu o velikosti 3 nebo 4 cm je vyrobeno z křišťálu a je upevněno na řetízku. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní kámen, odstín kyvadla se může lišit od vyobrazení na fotografii. Pokud upřednostňujete velikost či odstín, připište váš požadavek do poznámky k objednávce.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Zpět do obchodu