eKrasy kyvadlo Růženín

Drahé kameny přinášejí svému majiteli energii a své léčivé schopnosti. Pro tento přísun energie můžete využít i kyvadla. Kameny, ze kterých jsou vyrobena jsou nejčastěji vybroušeny do tvaru jehlanu nebo kužele. Používají se při věštění a léčitelství, ale můžete je použít jako dekoraci či módní doplněk.

 

Skladem (3 ks)
190 Kč
Kategorie: Kyvadla

Kyvadlo ve tvaru jehlanu o velikosti 3 nebo 4 cm je vyrobeno z růženínu a je upevněno na řetízku. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní kámen, odstín kyvadla se může lišit od vyobrazení na fotografii. Pokud upřednostňujete velikost či odstín, připište váš požadavek do poznámky k objednávce.

Růženín je symbolem lásky, krásy a dle tradic i uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Říká se, že dodává životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení