eKrasy kyvadlo Růženín

Drahé kameny přinášejí svému majiteli energii a své léčivé schopnosti. Pro tento přísun energie můžete využít i kyvadla. Kameny, ze kterých jsou vyrobena jsou nejčastěji vybroušeny do tvaru jehlanu nebo kužele. Používají se při věštění a léčitelství, ale můžete je použít jako dekoraci či módní doplněk.

 

Skladem
190 Kč
Kategorie: Kyvadla

Kyvadlo ve tvaru jehlanu o velikosti 3 nebo 4 cm je vyrobeno z růženínu a je upevněno na řetízku. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní kámen, odstín kyvadla se může lišit od vyobrazení na fotografii. Pokud upřednostňujete velikost či odstín, připište váš požadavek do poznámky k objednávce.

Růženín je symbolem lásky, krásy a dle tradic i uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Říká se, že dodává životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Zpět do obchodu