Neohodnoceno

eKrasy náhrdelník Soňa

Soňa je náhrdelník pro ženy, které chtějí probudit svou spanilost a smyslnost a posílit harmonii a klid. A to jsou právě vlastnosti malachitu a křišťálu, ze kterých je tento krásný náhrdelník vyroben. Vyzkoušejte jeho sílu i vy.

Skladem (1 ks)
470 Kč
Kategorie: Kolekce náhrdelníků
Pro: dámy
Barva: Modrá, Zelená
Kámen: Křišťál, Malachit
Čakra: Čtvrtá, Sedmá
Znamení: Býk, Rak, Lev, Štír
Délka náhrdelníku: 44 cm

V jednoduchosti je krása. A když je krása snoubena s léčivou silou, je to Krása s velkým K.

Náhrdelník Soňa je vyroben z typicky ženského kamene - malachitu. Ten ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Neutralizuje radioaktivní záření a elektromagnetické znečištění. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Říká se, že pomáhá napravit traumata spojená se sexem v minulých životech, pomáhá při dyslexii, zvyšuje intuici.

Jeho sílu doplňuje křišťál. Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

tlačítko popis kamenů