Neohodnoceno

eKrasy náhrdelník Dita

Náhrdelník Dita kombinuje sílu dvou kamenů - sodalitu a křišťálu. Sodalit potlačuje duševní zmatek, prohlubuje koncentraci a umožňuje přijímat nové informace.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání Vás před elektromagnetickým zářením.

Skladem (1 ks)
470 Kč
Kategorie: Kolekce náhrdelníků
Pro: dámy
Barva: Modrá, Průhledná
Kámen: Křišťál, Sodalit
Čakra: Šestá, Sedmá
Znamení: Rak, Lev, Panna, Střelec
Délka náhrdelníku: 44 cm

Náhrdelník ze sodalitu a křišťálu kombinuje vlastnosti dvou kamenů a kromě své krásy Vám může pomoci správně nasměrovat i Vaši energii. 

Sodalit odstraňuje stres, negativní emoce a strach. Jako talisman údaje zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, posiluje nervový systém. V dávných dobách věřili, že odhaluje příčiny obav, fobií a pocit viny. Dodává odvahu a chrání před konflikty všeho druhu. Spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu vnímavosti ducha, neboť přináší informace z vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

 tlačítko popis kamenů