Neohodnoceno

Perleť bílá, Onyx, Korál houbovitý, Granát brazilský náramek

Perleť je vnitřní strana lastur mlžů a plžů.

Onyx podporuje vnitřní koncentraci a pokoru.

Korál zvyšuje životní sílu, chrání před projevy násilí a symbolizuje lásku a mateřství.

Granát červený probouzí radost ze života a tvořivost. Podporuje zdravé sebevědomí.

 

Skladem (> 5 ks)
240 Kč
Kategorie: Náramky
Pro: dámy
Barva: Bílá, Červená, Černá, Perleťová
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Granát brazilský, Onyx, Perleť
Čakra: První
Znamení: Býk, Rak, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 6 mm

 Náramek z perleti, onyxu, korálu a granátu s velikostí kuliček 0,6 cm

- Šperky z polodrahokamů vyrábíme ručně v ČR

- Produkty jsou navlečeny na prvotřídním dvojitém elastickém lanku

- Všechny komponenty, které používáme, jsou ze stříbra a některé jsou i pozlacené

- Výrobek vám pošleme v luxusní dárkové krabičce. 

- Součástí balení je popis energie a síly drahých kamenů, ze kterých je šperk vyroben.

 

Vlastnosti perleti: Perleť má různé odstíny v závislosti na druhu. Je to velmi silný a odolný materiál, který nás od minulosti oslňuje svými duhovými barvami. Amulet z perleti chrání svého nositele před nehodami a neštěstím.

Vlastnosti onyxu: Je to ochranný kámen a pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.

Vlastnosti korálu houbovitého: Jedná se o organické schránky mořských živočichů. Zvyšuje energii a životní sílu, povzbuzuje, hřeje a oživuje. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je symbolem mateřství. Posiluje srdce, léčí nemoci kostí a zubů.

Vlastnosti granátu brazilského: Dlouhá léta je užíván jako amulet, který ochraňuje před nebezpečím. Granát je velmi silný kámen, který přináší nositeli velké množství energie, udržuje organismus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. Přináší sebedůvěru a odvahu. Podporuje lásku a sexuální touhu. Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc. Pročišťuje čakry, otevírá srdce, pomáhá překonávat tabu. Rozvíjí rozšířené vědomí a umí vyvolat vzpomínky na minulé životy.

 

 

Upozornění: Drahé kameny jsou přírodní materiál, a proto se jejich barva a struktura může mírně lišit od šperků na fotkách.