eKrasy náramek Apollón

Apollón byl v řecké a římské mytologii bohem Slunce. A proto jsme tento název zvolili právě pro tento náramek. Podpoří vaši sebejistotu a pomůže vám se stát pány svého osudu. Nebudete se tak bát jít za vlastním snem a naplněním.

Skladem (5 ks)
486 Kč
Kategorie: Pánská kolekce

Náramek Apollón je ručně navlékán ze dvou druhů kamenů. Onyxu, který ochraňuje svého nositele a pomáhá mu při všemožných konfliktech. Chrání ho a dodává mu sílu v těžkých obdobích. Při vypětí vám pomůže zaměřit svou energii pouze jedním směrem a dodá vám potřebnou ráznost a vytrvalost, díky tomu se stanete pány svého života.

Druhým kamenem je křišťál - nejúčinnější krystal na světě, který zesiluje účinky onyxu, pohlcuje negativní energii a harmonizuje celý organismus.

 

ONYX: Je to ochranný kámen a pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Onyx podporuje vnitřní koncentraci a pokoru.

 

KŘIŠŤÁL: Je to univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením.

 

tlačítko popis kamenů