eKrasy náramek Apollón

Apollón byl v řecké a římské mytologii bohem Slunce. A proto jsme tento název zvolili právě pro tento náramek. Podpoří vaši sebejistotu a pomůže vám se stát pány svého osudu. Nebudete se tak bát jít za vlastním snem a naplněním.

Skladem (5 ks)
486 Kč
Kategorie: Pánská kolekce

Náramek Apollón je ručně navlékán ze dvou druhů kamenů. Onyxu, který ochraňuje svého nositele a pomáhá mu při všemožných konfliktech. Chrání ho a dodává mu sílu v těžkých obdobích. Při vypětí vám pomůže zaměřit svou energii pouze jedním směrem a dodá vám potřebnou ráznost a vytrvalost, díky tomu se stanete pány svého života.

Druhým kamenem je křišťál - nejúčinnější krystal na světě, který zesiluje účinky onyxu, pohlcuje negativní energii a harmonizuje celý organismus.

 

ONYX: Je to ochranný kámen a pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Onyx podporuje vnitřní koncentraci a pokoru.

 

KŘIŠŤÁL: Je to univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením.

 

tlačítko popis kamenů

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení