Neohodnoceno

eKrasy náramek Héfaistos

Héfaistos byl řeckým bohem ohně a kovářství.  Byl velmi zručným kovářem, který zhotovoval mistrná díla. Včetně šperků. Proto jeho jméno nese i jeden z náramků pánské kolekce eKrasy. Náramek Héfaistos spojuje sílu tří druhů kamenů - hematitu, onyxu a červeného jaspisu. Ty podporují vnitřní koncentraci, přináší úspěch a stabilitu a aktivují vůli, odvahu a trpělivost. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
275 Kč
Kategorie: Pánská kolekce
Pro: pány
Barva: Červená, Černá, Lesklá
Velikost náramku: 20 cm
Kámen: Hematit, Jaspis, Onyx
Čakra: První
Znamení: Beran, Panna, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 6 mm
Položka byla vyprodána…

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Hematit posiluje organismus a dodává sílu, překonává pocity nejistoty a beznaděje. Efektivně působí proti každodennímu stresu a chrání před negativními duchovními vlivy. Přináší duši vnitřní klid, pocit bezpečí a ochrany Matky Země. Podporuje tvorbu červených krvinek a regeneruje ledviny. Posiluje dobrý spánek.

Jaspis je ochranný červený kámen, odrážející negativitu, uklidňující rozbouřené city, uzemňující energii, napravující nepříznivé situace, pozvedající krásu a půvab. Přináší zdraví a sílu.