Neohodnoceno

eKrasy náramek Hermés

Hermés je bohem, kterého nikdo nemůže předčit v chytrosti a bystrosti . Když Zeus poznal, že jeho syn je velmi bystrý, udělal z něho posla všech bohů, ochránce cest a boha obchodu. My jsme pánskému náramku nesoucímu jméno boha Herma daly do vínku onyx, který podporuje vnitřní koncentraci a pokoru, magnezit, symbolizující čistotu, nevinnost a volnost a doplnily ho stříbrnými komponenty.

Skladem (> 5 ks)
436 Kč
Kategorie: Pánská kolekce
Pro: pány
Barva: Bílá, Černá
Velikost náramku: 20 cm
Kámen: Magnezit, Onyx
Čakra: První
Znamení: Váhy, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 6 mm

Onyx je ochranný kámen. Pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Magnezit nám pomáhá zbavovat se nejrůznějších závislostí. Přináší do našich duší klid, uvolnění a harmonii, činí nás odolné proti stresu. Snižuje hladinu tzv. „zlého“ cholesterolu, podporuje správně fungující štítnou žlázu a krevní oběh, čistí krev. Napomáhá organismu vylučovat škodlivé látky. Redukuje obezitu, nadměrné pocení a svalové napětí.

 

tlačítko popis kamenů