Neohodnoceno

eKrasy náramek Poseidón

Poseidón, bůh moře a vodního živlu, je dalším z řady řeckých bohů, které jsme si vybraly pro názvy náramků pánské kolekce eKrasy. Staří Řekové obětovali Poseidónovi býka a koně, protože tato pozemská zvířata symbolizovala dravost, násilí, ale také plodivou sílu. Samotný náramek je vyrobený z onyxu, hematitu a malachitu. Tyto kameny svému nositeli přinesou vitalitu a úspěch, podpoří vnitřní koncentraci a napomůže uzavřít dobré obchody.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
310 Kč
Kategorie: Pánská kolekce
Pro: pány
Barva: Černá, Lesklá, Zelená
Velikost náramku: 20 cm
Kámen: Hematit, Malachit, Onyx
Čakra: První, Čtvrtá
Znamení: Beran, Býk, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 6 mm
Položka byla vyprodána…

Onyx je ochranný kámen. Pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Hematit je kámen zemité a stabilní energie.Posiluje organismus a dodává sílu, překonává pocity nejistoty a beznaděje. Efektivně působí proti každodennímu stresu a chrání před negativními duchovními vlivy. Přináší duši vnitřní klid, pocit bezpečí a ochrany Matky Země. Podporuje tvorbu červených krvinek a regeneruje ledviny. Posiluje dobrý spánek.

Malachit ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Neutralizuje radioaktivní záření a elektromagnetické znečištění. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody.