Neohodnoceno

eKrasy náramek Podzimka 1

První náramek je plný podzimních barev padaného listí. Teplé barvy Granátu a Měsíčního kamene vás zahřejí u srdce a Růženín vám dodá energii do těchto pochmurných podzimních dní.

Však to vyzkoušejte samy, objednejte si svůj náramek s originálním stříbrným korálkem eKrasy.cz a my vám ho pošleme v krásné bílé dárkové krabičce ovázané mašličkou a s věnovací kartičkou, kterou můžete použít, pokud se bude jednat o dárek.

Skladem (> 5 ks)
390 Kč
Kategorie: Podzimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Béžová, Hnědá, Růžová
Velikost náramku: 18 cm
Kámen: Granát brazilský, Měsíční kámen, Růženín
Čakra: První, Druhá, Čtvrtá
Znamení: Beran, Býk, Rak, Váhy, Štír, Ryby
Velikost kamene: 4 mm

Granát brazilský je již dlouhá léta je užíván jako amulet, který ochraňuje před nebezpečím. Říká se, že je to velmi silný kámen, který přináší nositeli velké množství energie, udržuje organismus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. Přináší sebedůvěru a odvahu. Podporuje lásku a sexuální touhu. Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc.

 

Měsíční kámen je dnes jedním z nejcennějších drahokamů, a to díky unikátnímu vzhledu, který lze asi nejlépe popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Od nejstarších dob je vhodný pro cestovatele. Nejúčinnější je především v obdobích úplňku a každý cestovatel by měl mít jeden měsíční kámen stále při sobě. Ocení jej také všechny ženy, jejichž je mocným ochráncem. V lidových tradicích chrání průběh těhotenství a uklidňuje porod. Ulevuje od bolestí a mírní návaly ranní nevolnosti. Ženy i muže zjemňuje a zbavuje je necitelnosti a hrubosti. Tento kámen je synteticky vyroben.

 

Růženín je symbolem lásky, krásy a dle tradic i uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Říká se, že dodává životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

 

tlačítko popis kamenů