Neohodnoceno

eKrasy náramek Podzimka 2

Tento podzimní náramek převážně z Perleti nám připomíná úžasně teplou beránkovou deku, do které se zachumláte a je vám úžasně. Zelený Malachit navíc probouzí smyslnost, takže co tak se zachumlat se svým partnerem? Celý šperk je dozdoben krásným stříbrným komponentem s vsazenými kamínky.

Objednejte si krásný náramek a těšte se na TY jedinečné okamžiky. My vám náramek pošleme v krásné bílé dárkové krabičce ovázané mašličkou a s věnovací kartičkou, kterou můžete použít, pokud se bude jednat o dárek pro někoho blízkého.

Skladem (> 5 ks)
390 Kč
Kategorie: Podzimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Černá, Perleťová, Zelená
Velikost náramku: 18 cm
Kámen: Malachit, Perleť
Čakra: Čtvrtá
Znamení: Býk, Štír
Velikost kamene: 6 mm

V dávných dobách věřili, že Malachit ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Neutralizuje radioaktivní záření a elektromagnetické znečištění. Malachit uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Byl vždy považován za ženský kámen. Říká se, že pomáhá napraivit traumata spojená se sexem v minulých životech, pomáhá při dyslexii, zvyšuje intuici.

 

Perleť má různé odstíny v závislosti na druhu. Je to velmi silný a odolný materiál, který nás od minulosti oslňuje svými duhovými barvami. Amulet z perleti chrání svého nositele před nehodami a neštěstím.

 

tlačítko popis kamenů