Neohodnoceno

eKrasy náramek Podzimka 3

Máte rádi modrou barvu? Lapis lazuli nese tu nejhezčí a nejvznešenější, kterou známe. Tento krásný kámen symbolizuje moc, moudrost a lásku. V našem podzimním náramku jsme jej zkombinovali se žlutým Citrínem, který dodává vnitřní klid, svěžest a bezpečí a tak Lapis lazuli doplňuje.

Skladem (> 5 ks)
570 Kč
Kategorie: Podzimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Modrá, Průhledná, Žlutá
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Citrín, Lapis Lazuli
Čakra: Třetí, Šestá
Znamení: Blíženci, Lev, Panna, Střelec
Velikost kamene: 6 mm

Lapis lazuli je povznášející duchovní kámen, který je výborný pro meditace, přináší klid, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Jako talisman je ochranným kamenem, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Udržuje v rovnováze 5. čakru a otevírá 6. čakru. Přináší soucit, poctivost a čestnost. V dávných dobách věřili, že odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

 

Citrín přináší štěstí každému, kdo ho vlastní. Negativní emoce v jeho přítomnosti nemají místo, získáváme díky němu příliv nové energie. Jako talisman svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Urovnává vztahy a dlouholeté spory v rodině. 

 

tlačítko popis kamenů