Neohodnoceno

eKrasy sada Karin

Sada náramků Karin v zemitých barvách jsou vhodné nejen na podzimní vycházky, ale i na teplé večery či společenské či rodinné večery v zimě. Hematit přináší vitalitu, úspěch a stabilitu a červeno-oranžový korál chrání před projevy násilí a symbolizuje lásku a mateřství.

 

Skladem (> 5 ks)
510 Kč
Kategorie: Sady pro dámy
Pro: dámy
Barva: Červená, Lesklá, Oranžová
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Hematit, Korál
Čakra: První
Znamení: Beran, Býk, Rak, Štír
Velikost kamene: 6 mm

Překrásná červeno-oranžovo-černá sada náramků z dílny eKrasy může být Vaším působivým doplňkem. Jsou to šperky, které podtrhnou Vaši eleganci a zdůrazní Vaši krásu. Zároveň Vám díky vlastnostem kamenů, ze kterých jsou vyrobeny, přinesou pozitivní energii do Vašich životů.

Hematit je kámen zemité a stabilní energie. Posiluje organismus a dodává sílu, překonává pocity nejistoty a beznaděje. Efektivně působí proti každodennímu stresu a chrání před negativními duchovními vlivy. Přináší duši vnitřní klid, pocit bezpečí a ochrany Matky Země. Podporuje tvorbu červených krvinek a regeneruje ledviny. Posiluje dobrý spánek.

Korál zvyšuje energii a životní sílu, povzbuzuje, hřeje a oživuje. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je symbolem mateřství. Posiluje srdce, léčí nemoci kostí a zubů.

 

 tlačítko popis kamenů