Neohodnoceno

eKrasy sada Veronika

Po všech Veronikách nese jméno tento krásný set náramků z onyxu, korálu, granátu a perleti. Krásně se hodí ke sportovnímu či ležérnímu stylu. Může tvořit krásné kombinace s dalšími náramky z naší nabídky.  

Skladem (> 5 ks)
520 Kč
Kategorie: Sady pro dámy
Pro: dámy
Barva: Bílá, Červená, Černá, Perleťová
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Granát brazilský, Korál, Onyx, Perleť
Čakra: První
Znamení: Býk, Rak, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 6 mm

 

Kombinací čtyř druhů kamenů, ze kterých je sada vytvořena vzniká unikátní soubor léčivých vlastností, které jednotlivé kameny podporují.

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.

Korál zvyšuje energii a životní sílu, povzbuzuje, hřeje a oživuje. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je symbolem mateřství. Posiluje srdce, léčí nemoci kostí a zubů.

Granát byl dlouhá léta užíván jako amulet, který ochraňuje před nebezpečím. Granát je velmi silný kámen, který přináší nositeli velké množství energie, udržuje organismus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. Přináší sebedůvěru a odvahu. Podporuje lásku a sexuální touhu. Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc. Pročišťuje čakry, otevírá srdce, pomáhá překonávat tabu. Rozvíjí rozšířené vědomí a umí vyvolat vzpomínky na minulé životy.

Perleť byla odedávna používána pro výrobu amuletů, které chránily své nositele před pohromami a neštěstím. Je symbolem moci, moudrosti a štěstí.

 

tlačítko popis kamenů