Neohodnoceno

eKrasy sada Victory

Luxusní sada náhrdelníku, tří náramků a náušnic Victory je jako stvořená pro každou ženu. Barevná kombinace jemného růženínu, vznešeného křišťálu a modrých odstínů kyanitu a chalcedonu vytváří jedinečnou harmonii celé sady. S těmito šperky bude každá žena dokonale ozdobena a zazáří tak v každé společnosti.

 

Skladem (1 ks)
1 490 Kč
Kategorie: Sady
Pro: dámy
Barva: Bílá, Modrá, Průhledná, Růžová
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Chalcedon, Křišťál, Růženín, Kyanit
Čakra: Čtvrtá, Sedmá
Znamení: Býk, Rak, Lev, Váhy
Délka náhrdelníku: 40 cm

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. 

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Pomáhá přijímat nezbytnost změn.

Chalcedon mění strach, depresi a smutek v radost. Uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Zlepšuje paměť a je kamenem ochrany, obzvlášť na cestách. Světle modrý kámen má vysoký očistný účinek a pomáhá při komunikaci.

 Kyanit je kámen mnoha barev, který pomáhá léčit bolesti, snižuje horečku i nadváhu. Má pozitivní vliv na hlas a pomáhá říkat pravdu. Posiluje pozitivní energii.

 

tlačítko popis kamenů