eKrasy náramek Černobílá rovnováha

Kratší dny a prodlužující se tmu ne všichni snášíme tak dobře...někdy to trvá déle než si zvykneme a my vám proto přinášíme náramek v černobílém stylu, který přinese do vašich dnů rovnováhu. 
 
Černé kuličky onyxu představující tmu jsou v náramku zastoupeny více právě díky delší noční obloze. Onyx nám pomáhá soustředit se na jednu věc a vytrvat. Perleť nás přitom ochrání před nehodami a neštěstím. 
 
Podzimní kolekci jsme letos vytvořily spojením pouze dvou druhů kamenů a vy si je zamilujete právě pro jejich jednoduchost, hřejivost a originální vzhled.
 
Každý náramek posíláme v dárkové krabičce ovázané mašličkou, která v sobě ukrývá věnovací kartičku a základní popis kamenů. 
Skladem (5 ks)
329 Kč
Kategorie: Náramky
Náramek je vytvořený z kuliček velikosti 0,4 mm a základní délka na ruku je 17 cm. Pokud byste potřebovaly větší, stačí nám napsat vzkaz do poznámky v objednávce a my jej rádi připravíme vám na míru. Tento náramek je dozdobený stříbrným komponentem.
 
Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 
 
Perleť má různé odstíny v závislosti na druhu. Je to velmi silný a odolný materiál, který nás od minulosti oslňuje svými duhovými barvami. Amulet z perleti chrání svého nositele před nehodami a neštěstím.
 

tlačítko popis kamenů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení