Neohodnoceno

eKrasy náramek Čert

I čert s Mikulášem jsou součástí našich vánočních tradic. Proto jsme náramek Čert zařadily do pánských náramků zimní kolekce eKrasy. Náramek je vyroben z lesklého onyxu a dozdoben červeným korálem. Černý kámen brání před negativitou vědomě namířenou proti vám a poskytuje poučení z minulosti. Červený korál zase zvyšuje životní sílu a chrání před projevy násilí.

 

Skladem (> 5 ks)
392 Kč
Kategorie: Náramky
Pro: pány
Barva: Červená, Černá
Velikost náramku: 20 cm
Kámen: Korál, Onyx
Čakra: První
Znamení: Býk, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 6 mm
eKrasy náramek Čertík - černý náramek pro muže
Pánský

Korál jsou organické schránky mořských živočichů. Jeho schopností je zvyšovat energii a životní sílu, povzbuzovat, hřát a oživovat. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je symbolem mateřství. Posiluje srdce. V dávných dobách se věřilo, že napomáhá při nemocech kostí a zubů. 

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

 

tlačítko popis kamenů