Neohodnoceno

eKrasy náramek Mrazík

Pánský náramek Mrazík ze zimní kolekce eKrasy je vyroben z černého matného onyxu a modrého dumortieritu. Modrý kámen je kamenem naděje, dodává důvěru ve vlastní schopnosti a učí užívat život naplno. Traduje se, že černý onyx brání před negativitou vědomě namířenou proti vám a poskytuje poučení z minulosti.

 

Skladem (> 5 ks)
300 Kč
Kategorie: Náramky
Pro: pány
Barva: Černá, Modrá
Velikost náramku: 20 cm
Kámen: Onyx, Dumortierit
Čakra: Pátá
Znamení: Lev, Štír, Střelec
Velikost kamene: 4 mm
eKrasy náramek Mrazík - modro černý náramek
Pánský

Dumortierit je kamenem naděje, pomáhá obratu k lepšímu v těžkých životních situacích, dodává důvěru ve vlastní schopnosti a sílu tyto situace zvládnout a ve šťastných učí užívat život naplno, bez zbytečných starostí a obav. Podporuje pozitivní životní postoj, pomáhá odstraňovat staré blokády. Traduje se, že posiluje vůli zbavit se závislostí na tabáku, alkoholu či drogách. Zvyšuje koncentraci. V dávných dobách se věřilo, že pomáhá s duševními a nervovými onemocněními, tlumí prudké bolesti hlavy, pomáhá snížit vysoké horečky, odvodňuje, uvolňuje křeče, mírní střevní koliky, zostřuje smyslové vjemy. Jako talisman pomáhá při únavě, celkovém vyčerpání a stresu, je vhodný na celkové uvolnění před spánkem.

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

 

tlačítko popis kamenů