eKrasy náramek Valerie

Ametystu, který jsme zvolili jako dominantní kámen pro kolekci „Valerie a Viktor“ se přičítá mnoho pozitivních vlivů. Pro nás bylo důležité, že byl vždy spojován s únorem. Jedná se totiž o kámen sv. Valentina a věrné lásky, vášně, porozumění a pokory. Spolu s křišťálem pak ještě umocňuje ochranu a o křišťálu se navíc říká, že je to nejúčinnější krystal na světě. Náramek jsme doplnili naším originálním korálkem z pravého stříbra a tím dostane vaše Láska krásný šperk plný lásky.

 

U pánského náramku „Viktor“ jsme doplnili zamilovaný ametyst onyxem, který dá náramku nejen elegantní vzhled, ale i sílu do dalších dní a mnoho dalších pozitivních účinků. Pak spolu zvládnete všechno…a budete nosit šperk, který vás spojí, i když budete třeba daleko od sebe.

 

Součástí balení je perleťová dárková krabička, mašlička a věnování.

Skladem (5 ks)
410 Kč
Kategorie: Náramky

Ametyst je mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.

 

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

 tlačítko popis kamenů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení