eKrasy náramek Viktor

Ametystu, který jsme zvolili jako dominantní kámen pro kolekci „Valerie a Viktor“ se přičítá mnoho pozitivních vlivů. Pro nás bylo důležité, že byl vždy spojován s únorem. Jedná se totiž o kámen sv. Valentina a věrné lásky, vášně, porozumění a pokory. Spolu s křišťálem pak ještě umocňuje ochranu a o křišťálu se navíc říká, že je to nejúčinnější krystal na světě. Náramek jsme doplnili naším originálním korálkem z pravého stříbra a tím dostane vaše Láska krásný šperk plný lásky.

 

U pánského náramku „Viktor“ jsme doplnili zamilovaný ametyst onyxem, který dá náramku nejen elegantní vzhled, ale i sílu do dalších dní a mnoho dalších pozitivních účinků. Pak spolu zvládnete všechno…a budete nosit šperk, který vás spojí, i když budete třeba daleko od sebe.

 

Součástí balení je perleťová dárková krabička, mašlička a věnování.

Skladem (5 ks)
260 Kč
Kategorie: Náramky

Ametyst je mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.

 

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.  

 

 tlačítko popis kamenů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení