Neohodnoceno

eKrasy náramek Zmrzlík

Pánský náramek ze zimní kolekce eKrasy s názvem Zmrzlík je vyroben z černého lávového kamene a angelitu. Černý pórovitý kámen přináší ochranu, odvahu k řešení konfliktů a vzbuzuje pocit bezpečí. Modro šedý angelit je jedním z kamenů nového věku. Uklidňuje mysl a navozuje hluboký pocit klidu a míru.

Skladem (> 5 ks)
305 Kč
Kategorie: Náramky
Pro: pány
Barva: Černá, Modrá
Velikost náramku: 20 cm
Kámen: Angelit, Láva
Čakra: První, Pátá
Znamení: Rak, Lev
Velikost kamene: 5 mm
eKrasy náramek Zmrzlík - originální dárek pro muže či ženu
Pánský

Lávové kameny dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety, protože dokážou odrážet psychické a fyzické útoky. K uzdravování je například v minulosti využívali staří Číňané nebo Mayové. Havajané je zase používali ke stavbě náboženských staveb nebo staveb určených k uzdravování, tedy takových menších „nemocnic“. Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a říká se, že pomáhají i při čistění těla nebo při boji s obezitou.

Angelit navozuje naladěnou mysl svého majitele a zvyšuje jeho vnímavost. Díky němu budete soucitnější a chápavější – zejména k situacím, které už nelze změnit. Zmírňuje bolest a nesoulad. Otevírá cestu k duchovní inspiraci s pochopením a soucitem. Podporuje proces znovuzrození.

 

tlačítko popis kamenů