eKrasy sada AZURO

Krásně něžná sada náramku na ruku a nohu nejlépe vynikne na živo a na sluníčku, které se nám naštěstí ukazuje postupně více a více.
 
Zlepšete si náladu tyrkysovo-bílo-zelenou sadou náramků a slaďte se od ruky až k patě.
 
Oba náramky se skládají z kuliček praskaného křišťálu, amazonitu a tyrkysového opalitu, které mají ty nejlepší vlastnosti, které od kamenů můžete chtít.  
 
Při objednávce sad nám do poznámky napište obvod ruky a kotníku, ať vám vytvoříme náramek, který vám bude sedět. 
Skladem (4 ks)
470 Kč
Kategorie: Náramky

Amazonit, kámen, který byl ctěn nejen u Indiánů na americkém kontinentu, ale byl nalezen také jako šperk ve starém Egyptě. Je to mimořádně uklidňující kámen, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní bloky. Zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnek. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.

 
Opalit syntetický je syntetický opalizující kámen, pro který je typická mléčná nebo duhová barva. Patří mezi tzv. transformátory, které podporují schopnost měnit vlastní život nebo i plány do budoucna. Má jemnou energii a je vhodný pro meditaci. V dávných dobách věřili, že stabilizuje výkyvy nálad a pomáhá překonávat únavu.
 
Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny. 

 

tlačítko popis kamenů