eKrasy sada HVĚZDA

Velice elegantní sada náramku na ruku a nohu se vám bude hodit na každý letní večer strávený ať už na kulturní akci nebo v restauraci se svým miláčkem.
 
Citrín vám v chladnějších chvílích předá teplo, dodá energii a černý onyx vám dodá sebevědomí.
 
Tato sada obsahuje náramek na ruku, který zdobí dva pozlacené komponenty a náramek na nohu je navíc ozdoben pozlacenou mořskou hvězdou. Přesvědčte se na obrázcích, které vám přinášíme.
 
Při objednávce sad nám do poznámky napište obvod ruky a kotníku, ať vám vytvoříme náramek, který vám bude sedět.
Skladem (4 ks)
550 Kč
Kategorie: Náramky
Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 
 
Citrín přináší štěstí každému, kdo ho vlastní. Negativní emoce v jeho přítomnosti nemají místo, získáváme díky němu příliv nové energie. Jako talisman svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Urovnává vztahy a dlouholeté spory v rodině.

 

 

tlačítko popis kamenů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení