eKrasy sada KORÁL

Červená je barva radosti, dobré nálady a neodmyslitelně patří do našich životů. 
 
Červenou sadu tvoří kuličky z korálu, achátu a třpytivého křišťálu. Náramek na nohu navíc zdobí mořská hvězda v měděné barvě.
 
Tato sada dvou náramků se skládá z jednoho na ruku a jednoho náramku na nohu viz foto.
 
Při objednávce sad nám do poznámky napište obvod ruky a kotníku, ať vám vytvoříme náramek, který vám bude sedět.  
Skladem (4 ks)
550 Kč
Kategorie: Náramky
Achát pruhovaný červený, tento kámen se v přírodě vyskytuje v mnoha barevných variacích. Již ve staré Římě a Řecku se z něj vyřezávaly pečetě. Chránil před jedy a životními pohromami. Pomáhá překonávat negativní pocity. Odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje v člověku pocit bezpečí a jistoty, posiluje upřímnou lásku, dodává odvahu nevzdávat se a zmírňuje citová zklamání. VHODNÝ OCHRANNÝ KÁMEN PRO MALÉ DĚTI!
 
Korál jsou organické schránky mořských živočichů. Jeho schopností je zvyšovat energii a životní sílu, povzbuzovat, hřát a oživovat. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Posiluje srdce. V dávných dobách se věřilo, že napomáhá při nemocech kostí a zubů.
 
Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

 

tlačítko popis kamenů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení