eKrasy sada MOŘE

Modré, nekonečné moře je snad pro všechny typickým znakem letní dovolené, příjemných chvil a odpočinku, na který jsme celý rok čekali. V této sadě modrou barvu představuje sodalit, který má uklidňující účinky. 
 
Perleť zdobí oba náramky stejně jako se na moři při nárazu o útes objevuje bílá pěna a díky tomu, že nositelem jsou právě perleťové kuličky, má náramek i ochranou moc. 
 
Přinášíme vám modro-perleťovou sadu, skládající se z náramku na ruku a náramku na nohu, díky kterým budete krásně sladěná. Oba náramky nesou stříbrný komponent, který si můžete prohlédnout na obrázku.
 
Při objednávce sad nám do poznámky napište obvod ruky a kotníku, ať vám vytvoříme náramek, který vám bude sedět.   
Skladem (1 ks)
470 Kč
Kategorie: Náramky

Perleť má různé odstíny v závislosti na druhu. Je to velmi silný a odolný materiál, který nás od minulosti oslňuje svými duhovými barvami. Amulet z perleti chrání svého nositele před nehodami a neštěstím.

 
Sodalit odstraňuje stres, negativní emoce a strach. Jako talisman údaje zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, posiluje nervový systém. V dávných dobách věřili, že odhaluje příčiny obav, fobií a pocit viny. Dodává odvahu a chrání před konflikty všeho druhu. Spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu vnímavosti ducha, neboť přináší informace z vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň.

 

tlačítko popis kamenů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení