Neohodnoceno

Energie pro maminky 2 - náramek

Tmavě modro zelený apatit pomáhá překonat citové vyčerpání. Zlepšuje komunikaci a schopnost sebevyjádření.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením.

Měsíční kámen symbolizuje tradiční ženské pozitivní principy. Probouzí laskavost, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled

 

Skladem (> 5 ks)
290 Kč
Kategorie: Kolekce šperků
Pro: dámy
Barva: Bílá, Modrá, Průhledná, Tyrkysová
Kámen: Apatit, Křišťál
Čakra: Druhá
Znamení: Blíženci, Rak, Lev, Vodnář
Velikost kamene: 8 mm
Velikost náramku: 18 cm

 Náramek z apatitu, křišťálu a měsíčního kamene o velikostí kuliček 0,8 cm

- Šperky z polodrahokamů vyrábíme ručně v ČR

- Produkty jsou navlečeny na prvotřídním dvojitém elastickém lanku

- Všechny komponenty, které používáme, jsou ze stříbra a některé jsou i pozlacené

- Výrobek vám pošleme v luxusní dárkové krabičce. 

- Součástí balení je popis energie a síly drahých kamenů, ze kterých je šperk vyroben.

 

Vlastnosti apatitu: Zvyšuje v nás motivaci, je zdrojem energie. Podporuje otevřenost, usnadňuje kontakt s jinými lidmi, podněcuje tvůrčí vyjadřování a jednání. Odstraňuje negativní pocity a postoje. Podporuje tvořivost a intelekt. Vnáší světlo do sporů a zmatků, pomáhá získávat informace, které se dají použít k osobnímu a společnému prospěchu. Zvyšuje cílevědomost a sebevědomí. . Otevírá schopnost radovat se a vidět krásy života. Je dobrým pomocníkem při práci na projektech pomáhá udržet pozornost na podstatných věcech.

Vlastnosti křišťálu: Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Vlastnosti měsíčního kamene: Měsíční kámen je dnes jedním z nejcennějších drahokamů, a to díky unikátnímu vzhledu, který lze asi nejlépe popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Od nejstarších dob je vhodný pro cestovatele. Nejúčinnější je především v obdobích úplňku a každý cestovatel by měl mít jeden měsíční kámen stále při sobě. Ocení jej také všechny ženy, jejichž je mocným ochráncem a léčitelem. Chrání průběh těhotenství a uklidňuje porod. Ulevuje od bolestí a mírní návaly ranní nevolnosti. Ženy i muže zjemňuje a zbavuje je necitelnosti a hrubosti. Tento kámen je synteticky vyroben.

 

 

Upozornění: Drahé kameny jsou přírodní materiál, a proto se jejich barva a struktura může mírně lišit od šperků na fotkách.