Neohodnoceno

Hematit, láva, achát náramek

Hematit přináší vitalitu, úspěch a stabilitu.
Lávový kámen nám přináší ochranu, odvahu k řešení konfliktů a vzbuzuje pocit bezpečí.
Achát oranžového zbarvení přináší nositeli hojnost a bohatství.

 

Skladem (> 5 ks)
240 Kč
Kategorie: Kolekce šperků
Pro: pány
Barva: Béžová, Černá, Průhledná
Velikost náramku: 20 cm
Kámen: Achát, Hematit, Láva
Čakra: První
Znamení: Štír
Velikost kamene: 8 mm
Hematit, láva, achát pánský
Pánský

 

Náramek z hematitu, lávy a achátu:

- Šperky z polodrahokamů vyrábíme ručně v ČR

- Produkty jsou navlečeny na prvotřídním dvojitém elastickém lanku

- Všechny komponenty, které používáme, jsou ze stříbra a některé jsou i pozlacené

- Výrobek vám pošleme v luxusní dárkové krabičce. 

- Součástí balení je popis energie a síly drahých kamenů, ze kterých je šperk vyroben.

 

Vlastnosti hematitu: Hematit je kámen zemité a stabilní energie. Posiluje organismus a dodává sílu, překonává pocity nejistoty a beznaděje. Efektivně působí proti každodennímu stresu a chrání před negativními duchovními vlivy. Přináší duši vnitřní klid, pocit bezpečí a ochrany Matky Země. Podporuje tvorbu červených krvinek a regeneruje ledviny. Posiluje dobrý spánek.

Vlastnosti lávového kamene: Lávové kameny dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety, protože dokážou odrážet psychické a fyzické útoky a navracet je zpět k původci. K léčení je například v minulosti využívali staří Číňané nebo Mayové. Havajané je zase používali ke stavbě náboženských staveb nebo staveb určených k léčení, tedy takových menších „nemocnic“. Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhají i při čistění těla nebo při boji s obezitou. Jedná se o zemský element, který lze nosit na kterékoliv části těla.

Vlastnosti achátu: Achát se v přírodě vyskytuje v mnoha barevných variacích. Již ve staré Římě a Řecku se z něj vyřezávaly pečetě. Chránil před jedy a životními pohromami. Pomáhá překonávat negativní pocity. Odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje v člověku pocit bezpečí a jistoty, posiluje upřímnou lásku, dodává odvahu nevzdávat se a zmírňuje citová zklamání. VHODNÝ OCHRANNÝ KÁMEN PRO MALÉ DĚTI!

 

 

Upozornění: Drahé kameny jsou přírodní materiál, a proto se jejich barva a struktura může mírně lišit od šperků na fotkách.