Neohodnoceno

eKrasy náramek Pomme de pin Deux

Chcete se odlišit? Vyzkoušejte náramky ze šišaté kolekce Pomme de pin. Náramek Deux je vyroben z ametystu a křišťálu aura. 

Fialový magický ametyst uvolňuje nahromaděný stres a křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením.

Skladem (2 ks)
416 Kč –50 % 208 Kč
Kategorie: Výprodej
Pro: dámy
Barva: Fialová, Opalizující
Velikost náramku: 18 cm
Kámen: Ametyst, Křišťál
Čakra: Šestá, Sedmá
Znamení: Rak, Lev, Panna, Ryby
Velikost kamene: 1,1 cm
eKrasy náramek Šišatý ametyst a křišťál aura 11 (2)
416 Kč –50 %

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Ametyst je mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.

 

tlačítko popis kamenů