Neohodnoceno

eKrasy náramek Pomme de pin Trois

Třetí náramek z kolekce Pomme de pin kombinuje sílu avanturínu a růženínu. Avanturín zelený má všestranné použití. Přináší prosperitu a klidný spánek. Růženín je kamenem lásky a srdce. Symbolizuje krásu a uzdravování. Jeho vyzařování pomáhá obnovit ztracenou sebedůvěru. 

Skladem (> 5 ks)
397 Kč
Kategorie: Výprodej
Pro: dámy
Barva: Růžová, Zelená
Velikost náramku: 16 cm
Kámen: Avanturín, Růženín
Čakra: Čtvrtá
Znamení: Býk, Rak, Váhy, Štír
Velikost kamene: 6 mm, 1,1 cm

Anaturín působí kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Hojně se používá k ochraně domu a zahrad. je propojen s přírodou a jejím vnitřním klidem. Má pozitivní vliv na lidské tělo, protože zklidňuje ducha a duši. Ulevuje od nepříjemných migrén.

Růženín e symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

 

 tlačítko popis kamenů