Neohodnoceno

eKrasy náramek Pomme de pin Sept

Sedmý náramek z kolekce Pomme de pin je vyroben z křišťálu aura a měsíčního kamene.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. 

Opalizující měsíční kámen osvětluje tradiční ženské pozitivní principy. Probouzí laskavost, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled.

Skladem (1 ks)
416 Kč –50 % 208 Kč
Kategorie: Výprodej
Pro: dámy
Barva: Béžová, Hnědá, Opalizující
Velikost náramku: 19 cm
Kámen: Křišťál, Měsíční kámen
Čakra: Druhá
Znamení: Rak, Ryby
Velikost kamene: 6 mm, 1,2 cm
eKrasy náramek Šišatý Křišťál aura a měsíční kámen 8 (2)
416 Kč –50 %

Měsíční kámen je dnes jedním z nejcennějších drahokamů, a to díky unikátnímu vzhledu, který lze asi nejlépe popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Od nejstarších dob je vhodný pro cestovatele. Nejúčinnější je především v obdobích úplňku a každý cestovatel by měl mít jeden měsíční kámen stále při sobě. Ocení jej také všechny ženy, jejichž je mocným ochráncem. V lidových tradicích chrání průběh těhotenství a uklidňuje porod. Ulevuje od bolestí a mírní návaly ranní nevolnosti. Ženy i muže zjemňuje a zbavuje je necitelnosti a hrubosti. Tento kámen je synteticky vyroben.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

tlačítko popis kamenů