Neohodnoceno

eKrasy náramek Pomme de pin Neuf

Pomme de pin Neuf. Magnezit a vločkový obsidián a stříbrný přívěsek eKrasy. Co k tomu dodat? Magnezit symbolizije čistotu, nevinnost a volnost. Brání před falešnými přáteli a falešnou láskou. Obsidián vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory odsunuté do podvědomí. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy.

Skladem (> 5 ks)
383 Kč –50 % 192 Kč
Kategorie: Výprodej
Pro: dámy
Barva: Bílá, Černá
Velikost náramku: 16 cm
Kámen: Magnezit, Obsidián
Znamení: Váhy, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 1,2 cm
eKrasy náramek Šišatý magnezit a vločkový obsidián 3 (2)
383 Kč –50 %

Vločkový obsidián je silný ochranný kámen chránící před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Obsidián je vhodné mít u sebe při zkouškách a důležitých životních rozhodnutích. Pro své intenzivní účinky by měl být nošen zároveň s křišťálem. Jeho léčebné využití pro člověka je široké. Snižuje bolestivost kloubů, léčí záněty vyvolané bakteriemi – lze jej považovat za přírodní antibiotikum a posiluje zažívací orgány.

Magnezit nám pomáhá zbavovat se nejrůznějších závislostí. Přináší do našich duší klid, uvolnění a harmonii, činí nás odolné proti stresu. Snižuje hladinu tzv. „zlého“ cholesterolu, podporuje správně fungující štítnou žlázu a krevní oběh, čistí krev. Napomáhá organismu vylučovat škodlivé látky. Redukuje obezitu, nadměrné pocení a svalové napětí.

 

tlačítko popis kamenů