Neohodnoceno

eKrasy náramek Pomme de pin Onze

Jedenáctý z náramků Pomme de pin je vyroben z opalitu a růženínu a je doplněn stříbrným přívěskem eKrasy. Opalit je syntetický opalizující kámen. Je považován za kámen klidu a vyrovnanosti. Růženín je kamenem lásky a srdce. Symbolizuje krásu a uzdravování. Jeho vyzařování pomáhá obnovit ztracenou sebedůvěru. 

Skladem (> 5 ks)
405 Kč –50 % 203 Kč
Kategorie: Výprodej
Pro: dámy
Barva: Opalizující, Růžová
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Opalit, Růženín
Čakra: Čtvrtá
Znamení: Býk, Váhy
Velikost kamene: 6 mm, 1,2 cm
eKrasy náramek Šišatý opalit a růženín 5 (2)
405 Kč –50 %

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Opalit je ochranný kámen a pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.

 

tlačítko popis kamenů