Neohodnoceno

eKrasy náramek Pomme de pin Douze

Drcený křišťál, růženín a stříbrný přívěsek eKrasy tvoří náramek Pomme de pin Douze. Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. Růženín je kamenem lásky a srdce. Symbolizuje krásu a uzdravování. Jeho vyzařování pomáhá obnovit ztracenou sebedůvěru. 

Skladem (> 5 ks)
397 Kč –50 % 199 Kč
Kategorie: Výprodej
Pro: dámy
Barva: Průhledná, Růžová
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Křišťál, Růženín
Čakra: Čtvrtá, Sedmá
Znamení: Býk, Rak, Lev, Váhy
Velikost kamene: 6 mm, 1,1 cm
eKrasy náramek Šišatý růženín a drcený křšťál 7 (2)
397 Kč –50 %

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Křišťál je univerzální nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

tlačítko popis kamenů