Neohodnoceno

eKrasy náramek Pomme de pin Treize

Pomme de pin Treize je třináctým náramkem kolekce Pomme de pin. Je vyroben ze sodalitu a magnezitu a doplněn stříbrným přívěskem eKrasy. Magnezit symbolizije čistotu, nevinnost a volnost. Brání před falešnými přáteli a falešnou láskou. Sodalit potlačuje duševní zmatek, prohlubuje koncentraci a umožňuje přijímat nové informace.

Skladem (2 ks)
359 Kč –50 % 180 Kč
Kategorie: Výprodej
Pro: dámy
Barva: Bílá, Modrá
Velikost náramku: 19 cm
Kámen: Magnezit, Sodalit
Čakra: Šestá
Znamení: Panna, Váhy, Střelec
Velikost kamene: 6 mm, 1,1 cm
eKrasy náramek Šišatý sodalit a magnezit 10 (2)
359 Kč –50 %

Magnezit nám pomáhá zbavovat se nejrůznějších závislostí. Přináší do našich duší klid, uvolnění a harmonii, činí nás odolné proti stresu. Snižuje hladinu tzv. „zlého“ cholesterolu, podporuje správně fungující štítnou žlázu a krevní oběh, čistí krev. Napomáhá organismu vylučovat škodlivé látky. Redukuje obezitu, nadměrné pocení a svalové napětí.

Sodalit odstraňuje stres, negativní emoce a strach. Zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, posiluje nervový systém. Odhaluje příčiny obav, fobií a pocit viny. Dodává odvahu a chrání před konflikty všeho druhu. Spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu vnímavosti ducha, neboť přináší informace z vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň.

 

tlačítko popis kamenů