Neohodnoceno

eKrasy náramek Třpytivé baňky

Představte si vánoční stromeček zdobený do fialové a růžové...trochu netradiční avšak ne nevídaný.

My jsme růžový Kunzit a fialový Ametyst dozdobili krásným drceným křišťálem a vytvořili tak sadu dvou náramků tvořený z malých kulatých baněk :-)

Skladem (1 ks)
690 Kč
Kategorie: Zimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Bílá, Fialová, Růžová
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Ametyst, Křišťál, Kunzit
Čakra: Čtvrtá, Šestá, Sedmá
Znamení: Býk, Rak, Lev, Panna, Ryby
Velikost kamene: 6 mm, 3 mm

Ametyst je mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.

 

V dávných dobách se věřilo, že růžovo fialkový kunzit pomáhá řešit problémové partnerské vztahy. Probouzí lásku duchovní a pomáhá odhalovat pravdu a pokoru.

 

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

tlačítko popis kamenů