Neohodnoceno

eKrasy náramek Baňka

Přestože je dnes módou stylizovat vánoce do různých barev, zelená a červená stále zůstanou tou pravou vánoční barevnou kombinací. Náramek eKrasy v tradičních barvách vánoc má název Baňka a je vyroben z perleti, malachitu a červeného korálu. Korál červený zvyšuje životní sílu, chrání před projevy násilí a symbolizuje lásku a mateřství. Malachit probouzí smyslnost a spanilost a perleť chrání svého nositele před nehodami a neštěstím. 

Skladem (3 ks)
510 Kč
Kategorie: Zimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Bílá, Červená, Zelená
Velikost náramku: 18 cm
Kámen: Korál, Malachit, Perleť
Čakra: První, Čtvrtá
Znamení: Býk, Rak, Váhy
Velikost kamene: 6 mm

Červený korál zvyšuje energii a životní sílu, povzbuzuje, hřeje a oživuje. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Je symbolem mateřství. Posiluje srdce, léčí nemoci kostí a zubů.

Malachit ochraňuje na cestách, pohlcuje negativní energie a odebírá z těla znečišťující látky. Neutralizuje radioaktivní záření a elektromagnetické znečištění. Uklidňuje nervovou soustavu a podporuje klidný spánek. Při obchodních jednáních pomáhá uzavírat dobré obchody. Byl vždy považován za ženský kámen. Léčí traumata spojená se sexem v minulých životech, pomáhá při dyslexii, zvyšuje intuici.

Perleť má různé odstíny v závislosti na druhu. Je to velmi silný a odolný materiál, který nás od minulosti oslňuje svými duhovými barvami. Amulet z perleti chrání svého nositele před nehodami a neštěstím.