Neohodnoceno

eKrasy náramek Jinovatka

Náramek Jinovatka ze zimní kolekce eKrasy je vyroben z broušeného křišťálu a angelitu a doplněn stříbrnými komponenty. Modro šedý angelit je jedním z kamenů nového věku. Uklidňuje mysl a navozuje hluboký pocit klidu a míru. Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením.

Skladem (3 ks)
635 Kč
Kategorie: Zimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Světle modrá, Průhledná
Velikost náramku: 16 cm
Kámen: Angelit, Křišťál
Čakra: Pátá, Sedmá
Znamení: Rak, Lev, Ryby
Velikost kamene: 6 mm

Angelit navozuje naladěnou mysl svého majitele a zvyšuje jeho vnímavost. Díky němu budete soucitnější a chápavější – zejména k situacím, které už nelze změnit. Zmírňuje bolest a nesoulad a současně léčí rány. Otevírá cestu k duchovní inspiraci s pochopením a soucitem. Podporuje proces znovuzrození a stimuluje léčení.

Křištál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.