Neohodnoceno

eKrasy náramek Ledové království

Světle modrý chalcedon, temně modrý lapis lazuli a něžný bílý křišťál jsou kameny, které tvoří náramek ze zimní kolekce eKrasy s názvem Ledové království. Tmavomodrý kámen se zlatými tečkami symbolizuje moc, moudrost a lásku a detoxikuje organismus. Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. Světle modrý kámen má vysoký očistný účinek a pomáhá při komunikaci.

Skladem (> 5 ks)
710 Kč
Kategorie: Zimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Bílá, Modrá, Světle modrá
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Chalcedon, Křišťál, Lapis Lazuli
Čakra: Šestá, Sedmá
Znamení: Rak, Lev, Panna
Velikost kamene: 6 mm

Lapis lazuli je povznášející duchovní kámen, který je výborný pro meditace, přináší klid, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Udržuje v rovnováze 5. čakru a otevírá 6. čakru. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Chalcedon mění strach, depresi a smutek v radost. Uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Zlepšuje paměť a je kamenem ochrany, obzvlášť na cestách.