Neohodnoceno

eKrasy náramek Měsíční mráz

Představte si tu pravou zimu, sníh a mráz, krásně ojíněné větvičky stromů...a to vše ve tmě, při měsíčku.

Nedalo nám to a vytvořili jsme sadu dvou náramků. Jeden je celý z modrého avanturínu a druhý je kombinací onyxu, křišťálu a měsíčního kamene. Přejeme ať vám přinese příjemné chvilky k zamyšlení.

Skladem (1 ks)
530 Kč
Kategorie: Zimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Bílá, Černá, Zelená
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Avanturín, Křišťál, Měsíční kámen, Onyx
Čakra: Druhá, Šestá, Sedmá
Znamení: Rak, Lev, Štír, Kozoroh, Ryby
Velikost kamene: 6 mm, 3 mm

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

 

Měsíční kámen je dnes jedním z nejcennějších drahokamů, a to díky unikátnímu vzhledu, který lze asi nejlépe popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Od nejstarších dob je vhodný pro cestovatele. Nejúčinnější je především v obdobích úplňku a každý cestovatel by měl mít jeden měsíční kámen stále při sobě. Ocení jej také všechny ženy, jejichž je mocným ochráncem. V lidových tradicích chrání průběh těhotenství a uklidňuje porod. Ulevuje od bolestí a mírní návaly ranní nevolnosti. Ženy i muže zjemňuje a zbavuje je necitelnosti a hrubosti. Tento kámen je synteticky vyroben.

 

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

Avanturín syntetický modrý je kámen, který se nevyužívá v léčitelství. Díky své barvě podporuje šestou čakru. 

 

tlačítko popis kamenů