Neohodnoceno

eKrasy náramek Sněhová vločka

Náramek Sněhová vločka ze zimní kolekce eKrasy připomíná zimu, kterou dnes již zažijeme jen někde vysoko v horách. Ojíněné stromy, závěje sněhu a ledové rampouchy visící ze střech, a nádherné krajkové vzory na oknech namalované mrazem. Naše sněhová vločka je vyrobena z kyanitu, drceného křišťálu a akvamarínu. Doplněný je o stříbrný komponent, který se sám třpytí jakoby byl ojíněný mrazem. Své nositelce přinese náramek harmonii, klid a posílí životní spokojenost a rozhodnost.

Skladem (4 ks)
578 Kč
Kategorie: Zimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Bílá, Modrá, Světle modrá
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Akvamarín, Křišťál, Kyanit
Čakra: Pátá, Sedmá
Znamení: Rak, Lev, Vodnář
Velikost kamene: 4 mm

Název akvamarínu je odvozený z latinského „aqua marina“ (mořská voda). Již ve středověku byl využíván jako vhodný materiál pro broušení čoček do brýlí. Byl vždy kamenem mystiků a hledání čietého srdce. Přináší pocit spokojenosti, mírní podrážděnost, agresivitu a stavy deprese. Uvolňuje napětí a křeče. Pozitivně působí na dýchací cesty, zmírňuje kašel, astma a působí na bolest zubů. Taktéž pomáhá uklidnit unavené oči.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Kyanit je uzemňující kámen, který se tradičně využívá jako silný léčivý kámen. Podporuje komunikaci mezi lidmi, může zabránit konfliktu nebo nedorozumění. Kyanit je jedním z mála krystalů, který není nutné čistit a dobíjet. V těle harmonizuje všechny čakry. Kyanit přenáší a zesiluje energii, což z něj činí kámen vhodný pro meditace a pozitivní naladění. Přináší klid, harmonii a podporuje intuici.