Neohodnoceno

eKrasy náramek Zimní jeskyně

Bloudíte zimním obdobím a stále hledáte? Nasaďte si náramek a v myšlenkách se schovejte, zamyslete se a zkuste najít sebe samu. 

 

Skladem (3 ks)
680 Kč
Kategorie: Zimní kolekce
Pro: dámy
Barva: Modrá, Světle modrá, Tmavě modrá
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Akvamarín, Lapis Lazuli
Čakra: Pátá, Šestá
Znamení: Panna, Váhy, Střelec, Vodnář
Velikost kamene: 8 mm

Název minerálu - akvamarín - je odvozený z latinského „aqua marina“ (mořská voda). Již ve středověku byl využíván jako vhodný materiál pro broušení čoček do brýlí. Byl vždy kamenem mystiků a hledání čistého srdce. Přináší pocit spokojenosti, mírní podrážděnost, agresivitu a stavy deprese. Z dávných dob se traduje, že uvolňuje napětí a křeče, pozitivně působí na dýchací cesty, zmírňuje kašel, astma a působí na bolest zubů a taktéž pomáhá uklidnit unavené oči.

 

Lapis lazuli je povznášející duchovní kámen, který je výborný pro meditace, přináší klid, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Jako talisman je ochranným kamenem, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Udržuje v rovnováze 5. čakru a otevírá 6. čakru. Přináší soucit, poctivost a čestnost. V dávných dobách věřili, že odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

 

tlačítko popis kamenů