Neohodnoceno

eKrasy náramek Margo

Náramek Margo je určen nejen všem milovníkům zvířat. Spojení onyxu a citrínu, ze kterého je vyroben podporuje vnitřní koncentraci a pokoru, urovnává vztahy a spory v rodině a láká úspěch. Dodává vnitřní klid, svěžest a bezpečí. 

 

Skladem (> 5 ks)
400 Kč
Kategorie: Pro milovníky zvířat
Pro: dámy
Barva: Černá, Průhledná
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Citrín, Onyx
Čakra: Třetí
Znamení: Blíženci, Lev, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 8 mm

Náramek Margo svými barvami připomíná černou kočku s jasnýma očima. A stejně jako vidět černou kočku pro někoho může znamenat štěstí, vlastnit tento náramek může mít stejné účinky :-D Proto ho doporučujeme nejen všem chovatelům či milovníkům zvířat.

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, pomáhá se zbavovat starých traumat ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Citrín přináší štěstí každému, kdo ho vlastní. Negativní emoce v jeho přítomnosti nemají místo, získáváme díky němu příliv nové energie. Jako talisman svému majiteli předává teplo, energii a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Urovnává vztahy a dlouholeté spory v rodině. 

 

tlačítko popis kamenů