Dodavatelé

Blanke-art

Café Gape

Green Tree Food

Malý Noe

Muchlinka

Náruč dětem

Sonnentor

Rodinné vinařství u Samsonů

 


 

BLANKE ART                                            blanke art     

Paní Blanka Drabová, tvůrkyně hedvábné krásy o sobě říká:

Jsem už ,, jak já říkám velká holka". Je mi 47. Bydlím v malém městě v Bruntále. Jsem povoláním učitelka, vystudovala jsem obor český jazyk a výtvarná výchova. Jsem vdaná 27 let a máme dvě úžasné dcery (20, 14).

A kdo jsem?

Především jsem žena a užívám si to.

Velmi ráda tvořím, maluji, kreslím, navrhuji, čtu ... Miluji knížky především ty, které mě posouvají dál. Každý den končím s knížkou v ruce. Stále vyhledávám nové podněty, nové informace. Baví mě poznávat svět. Baví mě dívat se pod pokličku přírodě, vesmíru. Věřím ve vesmírné zákony, věřím v sílu myšlenky, věřím v sebe, ve svou sílu, ve svou ženskost. Věřím, že ženská energie promění svět. S maminkou máme uměleckou kavárnu. Naším cílem je obohatit život lidem, aby ve svých životech hledali krásu a radost. Pravidelně chystám krátká povídání pro ženy. Naše setkávání jsou velmi obohacující. Dala jsem jim název Bohyně nestárnou. Myslím si, že je velmi důležité, aby se ženy setkávaly a vytvořily svou komunitu. Pro ženy pořádáme i módní přehlídky z naší autorské dílny. Maluji na hedvábí a textil. Upřednostňuji modely, které zdůrazní křehkost a krásu ženy. Jsou to modely především pro ŽENY, které se nestydí a nebojí se být jiné a originální. Ráda cestuji. Mám ráda vůni levandule, pole rozkvetlých slunečnic, šumění moře, východ slunce, obdivuji díla impresionistů a především Vincent van Gogha. Výtvarná díla impresionistů jsou mým vzorem a jejich kraj Provence mým zamilovaným místem. Pravidelně jako správná bohyně pečuji o své tělo, chodím do fitka. A když potřebuji nabrat sílu a energii rozběhnu se do lesa a běžím a běžím a běžím a čistím hlavu...

Miluji svůj život, věřím, že to lze vyčíst i z mých kreseb. Svět kolem nás nám dává neskutečné možnosti.....jen se stačí zastavit .....chvíli vnímat...cítit....a nové podněty a nápady jsou tu.

Vše nové je pro mě velkou výzvou...Věřím, že nic není náhoda.

A to jsem já.......

Blanka

 

 

1. eKrasy Dáma (2)   2.   eKrasy Hedvábné pohlazení (1)  3.    eKrasy Hedvábný vánek (1)     4. eKrasy Kravaťák

                                   Nahoru

 


 

CAFÉ GAPE                                    cafe gape

 

Jsme malá rodinná pražírna z Lošova na Olomoucku, zabývající se pražením prvotřídní kávy. Vedle dvou směsí vhodných pro přípravu espressa nabízíme i jednodruhové kávy z různých plantáží rovníkového pásma. Káva je pražená tmavěji, ale vždy se zachováním jemné acidity. Cílem naší pražírny je dodat vždy kvalitní a dobrou kávu, která vás nejen probere, ale i příjemně naladí. 

 

 

1.     Kafíčko

    Nahoru

 


 

GREEN TREE FOOD                               green tree food

 

Delikatesy pro mlsné jazýčky z Prostějova:

Jsme tady, abychom Vám nabídli něco mimořádného - chuťové delikatesy, jak u nás říkáme, prostě "dobrůtky". A proč by Vás to mohlo zajímat? Odpovězte si sami na následující otázky: 

dáváte přednost výrobkům z kvalitních surovin ?

nechcete jíst náhražky, umělá barviva a jiné chemické látky ?

máte rádi nové zajímavé chutě ?

My určitě ano. A protože nechceme dávat našim dětem čokoládu, která je plná ztužených tuků a cukrů, začali jsme s výrobou vlastních pralinek z francouzské a belgické čokolády.

 

1.       Kafíčko     2.    Šťastná žena  3.   Šťastný muž

    Nahoru

 


 

MALÝ NOE                                          malý noe

 

Naše poslání

Nadace Malý Noe byla založena v květnu 2007 a zapsána do Nadačního rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě pod číslem N 269. Účelem zřízení nadace a jejím posláním je aktivní pomoc dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče svých biologických rodičů, ať již tito rodiče zemřeli a nebo tito rodiče své děti opustili, či je týrají, zneužívají a nebo je jinak ohrožují na jejich životě a nebo na jejich psychickém či fyzickém zdraví.

Nadace rovněž pomáhá i zdravotně znevýhodněným dětem vyrůstajícím v náležité rodičovské péči, avšak tito jejich rodiče nemají dostatek finančních prostředků pro krytí nákladů spojených s léčbou jejich zdravotně znevýhodněných dětí.

Naše filozofie

Základní zásadou činnosti nadace je pomáhat dětem tak, že 100% darů od sponzorů nadace jde přímo na projekty pomoci dětem. V praxi to znamená, že tradiční náklady nadací spojené se mzdami, účetnictvím, právními službami apod. jsou v naší nadaci nulové. Všichni členové nadace pracují v nadaci zdarma. Rovněž dobrovolníci, kteří nadaci pomáhají, působí v nadaci bez nároku na odměnu. Nadace působí převážně v Olomouckém kraji, ale má i jeden zahraniční projekt – Domov Malého Noe v Zambii.

 

 

1.        Kafíčko 

    Nahoru

 


MUCHLINKA                                  muchlinka

 

„Našim přáním a cílem je předat dětem takové hodnoty, které budou podporovat jejich myšlenkový a vnitřní svět. Jako způsob předávání těchto hodnot a dovedností jsme zvolili VYPRÁVĚNÍ PŘÍBĚHŮ,“ vysvětlila autorka projektu Petra Kamelandrová.

„Tvořím… Inspiruji… Vyzývám: Najděte život, který vás bude bavit… K tomuto projektu mě vedla vlastní touha po vzdělávání sebe i druhých. Jako máma malých dětí jsem objevila sílu rodičovského působení, a tak vznikla touha vytvořit projekt, který by pomáhal rodičům ukazovat dětem, jak nalézt to nejlepší pro svůj život. Vnitřně jsem také vždy cítila, že můžu pozitivně ovlivnit a měnit osudy těch, kteří vzešli z nevyhovujících rodinných poměrů a kteří se sobě tak nějak ztratili. Domnívám se, že jim můžu pomoci najít a vytáhnout to nejlepší z nich na svět a oni pak budou moci žít smysluplnější život. Směr je jasný – realita je totiž generována zevnitř ven…“

O Muchlince

Chobotnička MUCHLINKA je česká hračka s certifikátem nezávadnosti, vhodná pro novorozence i větší děti. Vyrobená je z hebkého, zdravotně nezávadného postřiženého froté,které se používá pro výrobu kojeneckého prádla, Vycpávkou je pružné duté polyesterové vlákno. Lze ji prát na 30 °C a vhodná je i pro alergiky.

 

1.    Muchlinka 

    Nahoru


 

NÁRUČ DĚTEM                               náruč dětem

 

 

Posláním organizace Náruč dětem je doprovázet rodiny v krizi na cestě k jejich uzdravení, podílet se na vytváření přirozeného prostředí, ve kterém mohou děti prožít spokojené dětství.

Hodnoty organizace

  • Otevřenost
  • Spolupráce
  • Zodpovědnost
  • Rozvoj
  • Respekt

Poskytované služby

  • Doprovázení pěstounských rodin
  • Vzdělávání
  • Poradenství rodinám v konfliktu

 

 1.    Srdce pro děti   2. Pomoc pro děti

 

    Nahoru


SONNENTOR                                      sonnentor žluté logo

 

 

Výrobce BIO čaje říká: „Harmonie je to kouzelné slovo. To je naše filozofie při práci s přírodou. A naše tajemství, které je ukryto v každém produktu SONNENTOR.“

 

Adventní sada: “Tradiční Adventní sada 24 druhů ovocných, černých, zelených, bílých či bylinných čajů s unikátní básničkou na každém přebalu na vás čeká v překrásném vánočním obalu. Koření s vůní Adventu jen dokreslí blížící se atmosféru Vánoc.”

 

Štěstí je být mužem: „Tato orientálně svěží a kořeněná směs s Darjeelingem, mátou kadeřavou a badyánem přesvědčí nejen mužskou část čajových nadšenců. Výborně si rozumí s obilninami, dezerty a čokoládou. Štěstí je... projevit svůj talent, sebevědomě a nezávisle. Poznejte všechny skryté stránky své osobnosti!“  (text v záložce “Dodavatelé”)

 

Štěstí je být ženou: „Bylinná směs s kontryhelem, rozmarýnem a brusinkami vás přesvědčí svou bylinně-ovocnou a nasládlou chutí. Ladí s pokrmy středomořské kuchyně, jako jsou například pokrmy z těstovin, rajčat a Piccata Milanese. Dopřejte si štěstí být ženou.“ (text v záložce “Dodavatelé”)

 

Štěstí je umět si vybrat: „14 variant biosměsí s bylinkami, ovocem, kořením, maté a černým, zeleným i bílým čajem, to je doslova rozmanitost chutí! Ochutnejte je všechny od kořeněných po ovocně svěží a nalezněte štěstí v šálku čaje.“

 

 

1.     Čajový advent   2.     Čajový úsměv  3.    Šťastná žena  4.    Šťastný muž

 

    Nahoru

 


RODINNÉ VINAŘSTVÍ U SAMSONŮ            vinařství u samsonů

 

 

Založení rodinné vinařské tradice datujeme do roku 1880 Jakubem Samsonem. V současné době se vinařství věnuje již 5. generace.

Od roku 1880 již 5. generace vyrábí kamenná vína z Velkých Němčic a to ojedinělou, tradiční, oxidativní technologií našich předků, bez umělých kvasinek, s vlastními odrůdovými zákvasy a minimalizací chemie. Vína se vyznačují jemnější aromatikou, harmonií, s příjemnou kyselinkou, zbytkovým cukrem, vysokým extraktem a odpovídajícím alkoholem. Převažují vína v kategorii reserva, tj. výroba v kvalitně zavíněných sudech s vinným kamenem a dodržením zásad odrůdovosti. Výsledkem jsou unikátní, velká, harmonická vína s příjemnou zralostí, chutí a odrůdovostí, neovlivněná módními trendy.

 

 1.    Roséčko 2.     Sauvignon   3.    Vavřinec 4.     Vlašák

    Nahoru

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení