Pomáháme dětem

Již téměř rok je organizace Náruč dětem, z.s. členem dámského klubu Business for Breakfast v Olomouci.

A právě tam se naše cesty setkaly.

„Posláním organizace Náruč dětem je doprovázet rodiny v krizi na cestě k jejich uzdravení, podílet se na vytváření přirozeného prostředí, ve kterém mohou děti prožít spokojené dětství.“

Paní Eva Kopecká, která je zakladatelkou tohoto spolku, je žena s obrovským srdcem, která zasvětila společně se svým týmem svůj život právě tomuto poslání.

Ne každý dokáže osobně pomáhat v takových situacích, jako jsou složité a nepříjemné rozchody partnerů, kteří se spolu neumí nebo nechtějí domluvit a při nichž se stává dítě nechtěným prostředníkem jejich sporů, nebo osobně pracovat s pěstounskými rodinami, kdy jsou pěstouni vystaveni nesmírné psychické zátěži při výchově často životem poznamenaných dětí.

Ale pomáhat se dá i jinak. Proto jsme se společně s Náručí dětem vytvořily jedinečnou kolekci náramků, jejichž koupí přispějete 150,- Kč na provoz této organizace.

Nebuďte lhostejní, pomozte i vy a noste hrdě na svém zápěstí důkaz, že si jejich práce ceníte.

 


                                         

   

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení