eKrasy pánský náramek pro Nadaci Malý Noe

Pánský náramek je převážně z onyxu, aby působil decentně a díky tyrkenitu a magnezitu tvoří s dámským náramkem Nadace Malý Noe krásný pár.

Koupí tohoto náramku přispějete částku 200,- Kč na Nadaci Malý Noe.

 

Náramek je dodáván v bílém organzovém sáčku.

Skladem (> 5 ks)
300 Kč
Kategorie: Kolekce POMÁHÁME
Magnezit nám pomáhá zbavovat se nejrůznějších závislostí, přináší do našich duší klid, uvolnění, harmonii a činí nás odolné proti stresu. Snižuje hladinu cholesterolu, podporuje správně fungující štítnou žlázu a krevní oběh, čistí krev i celý organismus.
 
Tyrkenit nás chrání před vnějšími negativními myšlenkami, překonává nervozitu a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku k sobě samým a také nám pomáhá v komunikaci.
 
Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, a pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.
 
Více se o Nadaci Malý Noe dozvíte na jejich webu www.malynoe.cz nebo na facebooku.
 

 

tlačítko popis kamenů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení